05 / mars 2022
Špan Brezovica - Šoštanj Topolšica 3:2

V prvem nizu je Brezovica predvsem na račun dobrih servisov povedla s 4:2 in skozi niz zbrano nadzorovala igro in ga dobila pri 25:22.
V drugem nizu se je situacija iz prvega niza ponovila. Brezovica je z dobro igro na servisu povedla z nekaj točkami ter prednost uspela zadržati do 15:10, nato pa so jih gostje skoraj ujeli pri 16:14 in domači trener je vzel odmor. Domači ekipi se je uspelo zbrati in niz so dobili pri 25:22.
Tretji niz so bolje začeli gostje in povedli s tremi točkami prednosti, vendar je domačinom uspelo ujeti priključek. Sledila je napeta končnica tretjega niza, ki pa se je končala bolje za ekipo Šoštanja, ki je dobila niz s 22:25.
Četrti niz je potekal izenačeno. Manjšo prednost so imeli gostje, vendar niso uspeli priti do višje razlike. V zaključku niza so bili ponovno bolj zbrani gostje ter ga dobili na 21:25.
V petem nizu so bolje začeli domači, bili skozi celoten niz bolj zbrani, kar jim je prineslo zmago s 15:12.