09 / mars 2022
Špan Brezovica - Radenci 3:0

Prvi niz so bolje začeli gostje in povedli z 2:5. Domači so se nato zbrali in prvič izenačili na 7:7. Obe ekipi sta bili dokaj izenačeni do 10:10, pri rezultatu 12:10 za domače, pa je trener Radencev vzel prvi odmor. Domači so povedli že s 5. točkami pri 17:12, vendar se je gostom uspelo približati na 21:19. V zaključku prvega niza je bilo bolj zbrano domače moštvo, posledično so uspeli niz dobiti pri 25:20.
Drugi niz se je začel izenačeno, nobeni od ekip ni uspelo povesti z več kot točko prednosti do 10:8, ko je do tega vodstva prišla Brezovica. Pri 11:8 je gostujoči trener vzel prvi odmor. Brezovica je niz nadaljevala odločno in povedla že z 20:12 in gostje so vzeli še drugi odmor. Brezovica je niz zaključila z rezultatom 25:14.
V tretjem nizu sta obe ekipi ponovno začeli izenačeno, vendar je Brezovici uspelo povesti pri 10:7, kar je prisililo goste v prvi odmor. Po odmoru so domači nadaljevali zbrano in tekmo mirno pripeljali do konca. Tretji niz se je končal s 25:17.