25 / februari 2023
Špan Brezovica - Črnuče II 3:0

Brezovica je prvi niz začela odločno in na račun dobre igre v bloku povedla z 10:3. Gostje iz Črnuč so se nato približali na 5 točk zaostanka. Zaostanek se nekaj časa ni spremenil po rezultatu 14:9 pa je Brezovica spet začela povečevati prednost in pri 19:11 je gostujoči trener vzel prvi odmor. Gostje so nato zaigrali malce bolje in domača ekipa je vzela time-out pri 20:14. Črnuče so se nato približali že na 3 točke zaostanka pri 20:17 in 22:19, vendar pa je domači ekipi uspelo ohraniti zbranost in niz dobila na 25:20.

Drugi niz so bolje začeli gostje povedli že z 1:4, vendar pa je se domača ekipa hitro zbrala in na 6:6 izenačila, nato pa z serijo točk povedla z 10:6 in domači trener je vzel svoj prvi odmor v drugem nizu. Brezovica je nato še rahlo povečala prednost nato pa je gostom uspelo z nizom točk zaostanek zmanjšati na 3 točke. Brezovica je nato prednost spet povečala na 6 točk in Črnuče so vzele svoj 2. time-out v 2. nizu. Črnučam se je uspelo potem približati na 2 točki zaostanka pri 21:19, nato pa je bila v zaključku niz bolj zbrana domača ekipa in niz dobila na 25:19.

Črnuče so tretji niz začele odlično in pri rezultatu 1:5 prisilile domačega trenerja v prvi odmor. Po time-outu so Črnuče še naprej prevladovale in povedle s 4:10. Gostje so potem nadzorovali rezultat v tretjem nizu. Brezovica se kljub zaostanku ni predala, približali so se na 2 točki zaostanka (18:20) in gostje so vzeli svoj 1. time-out v tretjem nizu. Brezovica je tudi po time-outu nadaljevala z dobro igro in prvič v nizu povedla. Gostje so vzeli še 2. odmor pri 21:20 za Brezovico. Sledila je napeta končnica v kateri je bila bolj zbrana ekipa Brezovice.