11 / februari 2023
GEN-I Volley - Krim 3:0

Novogoričanke so prvi niz otvorile napadalno in povedle s 5:0. Lara Rituper je bila uspešna za šesto točko (6:1). Pri rezultatu 7:1 je bil čas za odmor gostujočega trenerja Česarja. Tudi v nadaljevanju so bile domačinke agresivne, rezultat je kazal že 13:2 in 15:4. Pia Blažič je udarila za 16. točko in rezultat je takrat kazal 16:6. Rezultat prvega niza se je tako zelo hitro končal v prid domačink, 25:14.

Prvo točko je v drugem nizu dosegla Lara Rituper (1:0). Gostje so nato povedle z 2:3, toda Novogoričanke so izenačile rezultat na tri in nato povedle s 6:3. Mohorič je udarila za deseto točko (10:4), pri 11:5 pa je bil čas za odmor na zahtevo gostujočega trenerja. Tudi nadaljevanju so domačinke prednjačile na igrišču, rezultat pa je kazal že 14:6. Rituper je bila v bloku uspešna za 17. točko in bilo je že 17:10. Pri 18:10 je bil čas za ponovni odmor gostujočega trenerja. Novogoričanke so uspešno zaključile drugi niz, rezultat je bil tudi tokrat 25:14.

Novogoričanke niso popuščale niti v tretjem nizu, ko so povedle s 3:1 in nato še s 7:4. Gostje so se nato približale, za šesto in sedmo točko je bila uspešna Čotar (8:7). Blažič je bila na drugi strani uspešna za 12. točko (12:9), za 13. je bila odlična na začetnem udarcu (13:9). Ko se je na ekranu izpisalo 13:10, je bil čas za odmor na zahtevo gostujočega trenerja. V nadaljevanju je rezultat kazal 17:12 pa 17:13 in tudi 17:14. Polona Marušič je udarila za 18. točko in 18:14. Pri rezultatu 20:14 je bil ponovno čas za odmor gostujočega trenerja. Za 15. točko je nato udarila Đukić (20:15). Za 21. na drugi strani je bila uspešna Polona Frelih (21:15). Domače igralke so brez težav dobile tudi tretji niz, rezultat je bil na koncu 25:22.

Lara Rituper je dosegla največ točk in sicer 14.