12 / november 2022
Formis - Calcit Volley 0:3

Hoče, VŠD Hoče, gledalcev 100, sodnika: Domen Gujtman (Murska Sobota), Franc Mesarič (Murska Sobota)

1A. DOL za ženske, 7. krog, Formis : Calcit Volley 0:3 (21:25, 15:25, 25:27)

Formis: Vodušek, Škoflek (L), Cvetko 3, Šteharnik 5, Zupan (L), Godec 13, Uršič 4, Grubišič Čabo 10, Milošič, Divjak 2, Klavžar, Halužan Sagadin 2, Bračič 4. Trener: Miloš Milić
Calcit Volley: Gorjup 2, Radišković, Vovk 9, Đorđević, 5 Hutinski 11, Boisa 6, Kregar 9, Charuk, Pucelj 5, Čižman 5, Banko (L) Trener: Gregor Rozman

Tekmo so s prvo točko odprle Formiske, nato pa smo spremljali izenačen niz, pri 12:12 je prvi odmor na tekmi vzel gostujoči trener, ko so Calcitovke povedle s 16:18 pa je sledil prvi odmor na domači strani, po katerem so domačinke na 18. točki celo izenačile. Hitro so spet povedle gostje z 18:22 in sledil je drugi odmor na domači strani. Ko so se Formiske približale na 21:23 smo videli še zadnji odmor v prvem nizu, ki je z 21:25 pripadel igralkam iz Kamnika.
V drugem nizu smo do 8. točke spremljali izenačeno tekmo, nato pa so Calcitovke povedle z 8:11 in sledil je prvi odmor na domači strani. Pri vodstvu Calcitovk z 9:14 pa je domači trener vzel še drugi odmor, ki pa ni zaustavil gostujočega naleta, saj je prednost naraščala iz točke v točko. Na domači strani so tako priložnost za igro dobile še Cvetko, Vodušek in Divjak. Niz je pripadel Calcitovkam s 15:25.
Tretji niz je s točko odprla Urša Uršič in Formiske so na začetku povedle s 3:1, po treh zaporednih točkah Godčeve pa celo s 6:2 in sledil je prvi odmor na strani Calcitovk, ki so se hitro izenačile na 6. točki. Po vodstvu gostij z 9:12 so domačinke izenačile na 12. točki in sledilo je izenačeno nadaljevanje. Pri 16:15 za Formiske je gostujoči trener vzel prvi odmor. Po uspešnem napadu Cvetkove so Formiske povedle z 20:17, a gostje so po uspešnem bloku Sare Hutinski izenačile na 20. točki in sledil je prvi odmor na domači strani. Formiske so povedle s 23:21, prvo zaključno točko za Formiske je z uspešnim napadom priigrala Godčeva za 24:23, niz in tekmo pa je z neubranljivim skok servisom zaključila Maša Pucelj za končnih 25:27 in zmago za Calcitovke z 0:3 v nizih.