OŠ Koper, Koper. Gledalcev 50.
Luka Koper - Vital Ljubljana 3:0 (25:13, 25:18, 25:15 )

Luka Koper: Đukić (14), Raič (2), (L) Debernardi, (C) Trobec (5) , Dakič (8), Pavič, (L) Maksić, Lenart (5), Kalem Mihalič, Lazar, Bjelič, Khorolska (9). Glavni trener: Marko Kalc, pomočnik glavnega trenerja: Matjaž Lenarčič
Vital Ljubljana: Grabec (3), Poznajelšek (5), Verk (1), Marič, (C) Bulc (8), Mesar (1), Kenda Amina, Kenda Agata, (L) Jarc, Svetina (5), Gajanović, Debelak, (L) Hotič. Glavna trenerka: Živa Cof, pomočnica glavne trenerke: Petra Vrhovnik

V zaostali tekmi 15. kroga 1B. DOL so igralke Luke Koper, na domačem parketu v treh nizih premagale ekipo Vital Ljubljana. Prvi niz je s servisom začela domača igralka Dakič. Koprčanke so povedle z rezultatom 4:1 in nato še z 8:4. Domačinke so bile na začetku prvega niza zelo razigrane kar se je videlo v dinamični igri z malo lastnimi napakami. Na strani ekipe Vitala sta uspešno blokirali Bulc in Grbec ter gostujoči ekipi prinesli sedmo (12:7) in osmo točko (12:8). Varovankam Marka Kalca je koncentracija nekoliko padla in nasprotna ekipa se jim je rezultatsko približala na tri točke razlike (12:9). Koprčanke so se ponovno zbrale in povečale razliko na šest točk (16:10). Niz so dokončale zmagovalno, z rezultatom 25:13. Na strani Luke Koper je potrebno pohvaliti celotno ekipo za odlično odigran prvi niz.
Drugi niz se je začel nekoliko bolj izenačeno (5:4). Domača ekipa je povedla z rezultatom 10:6 in nato še z rezultatom 13:7. Na strani Ljubljanske ekipe je neubranljivo blokirala Poznajalšek. Koprčanke so tudi drugi niz odlično odigrale do rezultat 24:13. Nato pa so igralke Vitala dobile zalet in si priigrale pet zaporednih točk (24:18). Zgrešen servis gostujoče ekipe je prinesel domačinkam zmago tudi v drugem nizu (25:18).
Tretji niz je na servisu ponovno otvorila domača igralka Dakič. Tudi tretji niz se je začel izenačeno (3:3). In prvič je do vodstva prišla gostujoča ekipa (3:4). Nato je domača ekipa pojačala igro in povedla z rezultatom 8:5 in 11:6. Igralke Khorolska, Đukić in Trobec so uspešno napadale, igralka Maksić je bila odlična v obrambi, igralka Lenart pa je z vrhunskimi podajami pripeljala ekipo Luke Koper, kljub izredno borbeni in požrtvovalni igri Vitala, do zmage v tretjem nizu (25:15).