04 / mars 2023
Vital Ljubljana - Prevalje 3:0
Tekmo so z vodstvom 2:4 odprle gostje, vendar je domača ekipa izid hitro obrnila in povedla z 12:9, ko je gostujoči trener zahteval prvi odmor v uvodnem nizu. Ko so se gostje približale na 15:13, je sledil še prvi odmor na zahtevo domače ekipe. Vitalovke so nadaljevale z dobro igro in pri izidu 21:17 je gostujoča trenerka vzela še drugi odmor. Po odmoru je domača ekipa niz dobila s 25:20.

Drugi niz se je začel zelo izenačeno. Prvo večjo prednost so si pri izidu 10:13 priigrale gostje, ko je domača trenerka vzela odmor. Domače igralke so nadaljevale z boljšo igro in izenačile izid na 15:15, ko je odmor vzela še ekipa Prevalj. Domača ekipa je povedla z 22:20, ko je gostujoča ekipa vzela še drugi odmor. Po odmoru je Vital dobil še naslednje tri točke, tako se je niz zaključil s 25:20.

V tretjem nizu si nobena ekipa ni uspela priigrati večje prednosti. Ob izidu 19:17 je ekipa Prevalj vzela prvi odmor v tretjem nizu. Po odmoru so Vitalovke zanesljivo dobile še tretji niz. Tekma se je tako končala z izidom 3:0 v nizih, v korist Vitala.